GRONG TRAFIKKSKOLE

Trafikkopplæring, førerkort, moped, MC, snøskuter, bil, henger og traktor

Start trafikkopplæringen tidligere

Tom forelesningssal

Etter at regjeringen innførte en fraværsgrense på maksimalt 10 prosent i videregående skole, anbefaler vi at våre elever starter tidligere med trafikkopplæringen slik at fraværet fordeler seg over flere semester.  Utnytt gjerne dager hvor du har fritimer og ferie. Fravær i forbindelse med trafikkopplæring dokumenteres og legges ved ditt vitnemål. Ta kontakt med trafikklærer eller studieveileder for mer informasjon.


Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: